Genç Sanatçı Fonu Kapasite Geliştirme Programı Teknik Şartnameler

Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından Kültür ve Sanat Yolu ile Değişim için Diyalog Projesi kapsamında gerçekleştirilen “Genç Sanatçı Fonu Kapasite Geliştirme Programı” Projesi için küratör/sergi danışmanı, çevrimiçi atölye uzman/uzmanları, kültür sanat eğitmenleri, web tasarımcı, etki raporu uzmanı, toplantı/seyahat paketi ve mekan kiralama konuları için hizmet alımları yapılacaktır. Detaylı bilgileri ekte bulunan teknik şartname dosyalarında bulabilirsiniz.

Teknik şartnamede yer alan hizmet kapsamına uygun fiyat tekliflerinizi [email protected] adresine elektronik posta olarak konuya Teklif – Firma Adı yazarak gönderebilirsiniz. Teklifler Türk Lirası cinsinden hazırlanmalı, tedarikçi tarafından kaşeli ve imzalı şekilde iletilmelidir.

Fiyat teklifi uygun bulunduğu takdirde proje ekibi tarafından ön görüşme düzenlenecektir. Ön görüşmenin ardından mutabık olunması halinde faaliyet başlangıç tarihine göre önceliklendirerek 31 Mayıs – 31 Haziran tarihleri arasında taraflar arasında sözleşme imzalanarak, hizmet alımı gerçekleştirilecektir.

Konu hakkında danışmak istediğiniz unsurlar ve/veya talepleriniz için [email protected]   adresi üzerinden elektronik posta ile iletişime geçebilirsiniz. Proje ekibi tarafından elektronik posta aracılığı ile sorularınız  29 Mayıs 12:00’a kadar yanıtlanacaktır.

Tam ve detaylı bilgi için lütfen teknik şartname dokümanlarını inceleyiniz. Yapılacak olan teklifler, aşağıdaki şartnameler uyarınca düzenlenmeli ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na gönderilmelidir.

IPA/2020/421-391 sayılı Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim için Diyalog Projesi sözleşmesi kapsamında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın Katma Değer Vergisi İstisna Sertifikası bulunmaktadır. Bu sebep ile de şartnamelere uygun olarak sunulacak tüm tekliflerin KDV hariç şekilde sunulması beklenmektedir.