Çalışanlarımız

Deniz Umut Eker
Deniz Umut EkerGenel Koordinatör
ODTÜ İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Sivil toplum alanında çalışmaya 2011 yılında TEGV’de başladı. TEGV’de çalıştığı 8 sene boyunca farklı departmanlarda çalışarak sivil alan çalışmalarını farklı açıdan deneyimleme fırsatı buldu. Sırasıyla Saha Destek Programı Departmanı’nda Operasyon uzmanı, Eğitim Programları Departmanı’nda uzman ve yönetici olarak çalıştı. 2019 yılı temmuz ayında ekibimize katılan Deniz, vakfımızın genel koordinatörü olarak çalışıyor.
Fırat Köse
Fırat KöseProgramlar Sorumlusu
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Sivil toplum alanındaki kariyerine 2015 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda staj yaparak başladı. 2016 yılı itibariyle Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda Programlar Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Gençlik Çalışmaları, Düş Elçileri, Burs fonlarına ilişkin faaliyetleri yürütmektedir.
Şeyma Keskin
Şeyma KeskinProgramlar Sorumlusu
2014 yılında sivil toplumla tanıştı. Farklı illerde kamu kurumları ve tüzel kuruluşlarda gençlik çalışanı olarak görev yaptı. Saha tecrübelerini teoriyle birleştirmek için Marmara Üniversitesi – Yönetişim ve Sivil Toplum Kuruluşları alanında yüksek lisansa başladı. Gençlik örgütlerinin kamu politikalarına katılımı hakkında tez çalışmalarına ve hak temelli gençlik çalışması, yaygın eğitim alanlarında kendini geliştirmeye devam ediyor. Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda 2020 yılının aralık ayında çalışmaya başladı. Vakıfta, Düş Elçileri ve Genç Sanatçı Fonu başlıklarında çalışmalar yürütüyor.
Feryat Korkmaz
Feryat KorkmazMali ve İdari İşler Sorumlusu
Mustafa Kemal Üniversitesi İktisat Bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Sivil toplum çalışmalarına 2015 yılında ALİKEV ile başlayan Feryat bir dönem ara verdikten sonra 2019 yılında İktisadi İşletme Sorumlumuz olarak tekrar ekibimize katıldı.
Ali Bostancı
Ali Bostancıİdari İşler ve Operasyon Sorumlusu
Akdeniz Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü’nden 2018 yılında mezun oldu. Özel sektörde 1,5 yıl muhasebe elemanı olarak görev yapan Ali Bostancı, sivil toplum alanındaki kariyerine 2018 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda İdari İşler ve Satış Sorumlusu olarak başladı. Halen vakıfta iktisadi işletme satış ve operasyon sorumlusu görevini yapmaktadır.