Çalışanlarımız 2018-03-28T13:53:38+00:00

Çalışanlarımız

Fırat Köse
Fırat KöseProgramlar Sorumlusu
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Sivil toplum alanındaki kariyerine 2015 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda staj yaparak başladı. 2016 yılı itibariyle Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda Programlar Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Gençlik Çalışmaları, Düş Elçileri, Burs fonlarına ilişkin faaliyetleri yürütmektedir.
Duygu Batık
Duygu BatıkKaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2013 yılında mezun oldu. Özel sektörde 4 yıl proje yönetimi ve kalite yönetim sistemleri üzerine çalışan Duygu Batık, sivil toplum alanındaki kariyerine 2017 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda Kaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu olarak başladı. Halen vakıfta bireysel bağışçı ilişkileri, kurumsal iletişim, sosyal medya planlama ve basın konularında görev yapmaktadır.
Berna Özdemir
Berna Özdemirİktisadi İşletme Sorumlusu
Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Özel sektörün pazar araştırma, fizibilite, satış pazarlama, dış ticaret, kalite, marka ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında 8 yıl çalışmaya ek olarak SEO çalışmalarıyla kullanıcı beklentilerinde hareket ve algı farkı oluşturacak içerik çalışmaları yaptı. 2017 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı İktisadi İşletmesi Sorumlusu olarak başladığı sivil toplum alanındaki kariyerinde; ürün geliştirme, tedarikçi ilişkileri, bireysel ve kurumsal destekçi ilişkileri alanlarında görev almaktadır.
Aslıhan Cengiz
Aslıhan CengizProgramlar Asistanı
Kısa Açıklama. Sayfa içeriği hazırlanıyor.