Çalışanlarımız

Deniz Umut Eker
Deniz Umut EkerGenel Koordinatör
ODTÜ İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Sivil toplum alanında çalışmaya 2011 yılında TEGV’de başladı. TEGV’de çalıştığı 8 sene boyunca farklı departmanlarda çalışarak sivil alan çalışmalarını farklı açıdan deneyimleme fırsatı buldu. Sırasıyla Saha Destek Programı Departmanı’nda Operasyon uzmanı, Eğitim Programları Departmanı’nda uzman ve yönetici olarak çalıştı. 2019 yılı temmuz ayında ekibimize katılan Deniz, vakfımızın genel koordinatörü olarak çalışıyor.
Fırat Köse
Fırat KöseProgramlar Sorumlusu
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Sivil toplum alanındaki kariyerine 2015 yılında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda staj yaparak başladı. 2016 yılı itibariyle Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda Programlar Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Gençlik Çalışmaları, Düş Elçileri, Burs fonlarına ilişkin faaliyetleri yürütmektedir.
Mert Akkaş
Mert AkkaşProgramlar Sorumlusu
Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Mutsuz bir çevirmenken memleketi Eskişehir’de gençlik çalışmalarıyla tanıştı. Hedef kitle olarak derinden etkilendiği bu alanda gönüllülük yapmaya, çeşitli organizasyonlarda rol almaya, eğitimlere katılmaya ve kendine öğrenme tecrübeleri yaratmaya devam etti. Bu sırada Ankara Üniversite’sinde İnsan İlişkileri yüksek lisansı yaptı. 2019 yılının haziran ayında Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda çalışmaya başladı. Vakıfta Düş Elçileri ve Genç Sanatçı Fonu başlıklarında çalışmalar yürütmektedir.
Feryat Korkmaz
Feryat Korkmazİktisadi İşletme Sorumlusu
Mustafa Kemal Üniversitesi İktisat Bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Sivil toplum çalışmalarına 2015 yılında ALİKEV ile başlayan Feryat bir dönem ara verdikten sonra 2019 yılında İktisadi İşletme Sorumlumuz olarak tekrar ekibimize katıldı.
Beste Şat
Beste ŞatKaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu
TOBB ETÜ’de başladığı üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde devam etti. Düşünce ve araştırma kuruluşları, özel kurumlar ve gazetelerde iletişim ve araştırma üzerine çalıştıktan sonra sivil toplum alanına geçiş yaptı. 2020 yılı itibariyle Ali İsmail Korkmaz Vakfı Kaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Beste, vakfın iletişim ve kaynak geliştirme faaliyetlerini yürütüyor.