Ekip arkadaşı arıyoruz!

İki yıl süreyle Vakfımızın var olan kaynak geliştirme süreçlerinin sürekliliği, iyileştirilmesi, çeşitliliğinin artırılması konusunda katkı sağlayacak ve sorumluluk sahibi olacak kaynak geliştirme sorumlusu pozisyonu için tam zamanlı ve İstanbul’da ikamet eden bir ekip arkadaşı arıyoruz. Adaylarda aranan özellikleri ve pozisyonun görev tanımını aşağıda bulabilirsiniz.

İlgilenenlerin Türkçe hazırlanmış özgeçmişlerini ve İngilizce yazacakları niyet mektuplarını 4 Mart Pazartesi günü, saat 18:00’e kadar [email protected] adresine iletmelerini rica ederiz. Başvuruları iletirken e-postanın konu bölümüne “Kaynak Geliştirme Sorumlusu Pozisyonu” yazılması önem taşımaktadır. Eksiksiz olarak gönderilen başvurular değerlendirmeye alınacak ve yalnızca ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ile iletişime geçilecektir.

ALİKEV olarak uzaktan ve haftanın belirli günleri ofisten olmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ön elemeyi geçen adaylarla planlanacak olan görüşmeler çevrimiçi ya da yüz yüze gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.