BASIN BÜLTENİ

ALİKEV Gönüllü Koşucuları Buluştu!

İstanbul Maratonu’nunda ALİKEV için gönüllü koşacak yaklaşık 60 koşucumuz 22 Ekim 2017 Pazar günü Emel Anne’nin de katılımı ile İstanbul-Bebek’te ilk kez buluştu, birbirleriyle tanıştı ve birlikte antrenman yaptı.

ALİKEV Gönüllü Koşucuları Buluştu!

Aralarında 90 yaşındaki aktif koşucu Safder Kurtoğlu, 6 aylık Deniz Devrim bebek ve 70 yaşındaki aktif koşucu Hüseyin Doğan’ın da olduğu ve 12 Kasım’da iyilik peşinde koşacak olan ALİKEV Gönüllü Koşucuları Emel Anne ile sohbet imkanı buldu. Ali İsmail’in abisi Gürkan Korkmaz ALİKEV’i, vakfın çalışmalarını, burs fonunu anlattı. Kampanya koçumuz Önder Yılman ise yardımseverlik koşusu, İstanbul Maratonu, Adım Adım ve İPK, kayıtlar, kampanya oluşturma ve yürütme, yarışa mental ve bedensel hazırlık konularında gönüllülerimizi bilgilendirdi, sorularını yanıtladı. Keyifli sohbetin ardından antrenmana başlandı. Isınma hareketleri, Bebek sahilinde yapılan antrenman koşusu ve gerdirme hareketlerinin ardından etkinlik son buldu.

Gönüllü koşucularımıza Ali İsmail’in düşlerinin peşinden gittikleri, gençlere daha güzel bugünler ve yarınlar sunmak adına bizimle birlikte yol aldıkları için bir kez daha teşekkür ederiz. Bir sonraki buluşmamız olan 29 Ekim Adım Adım Makarna Partisi’nde yeniden bir arada olmak dileğiyle…

Siz de İstanbul Maratonu’nda Ali İsmail için, Ali İsmail’in yarım kalan düşleri için, gençlerin eğitimine katkı sağlamak için koşmak veya yürümek isterseniz kosu.alikev.org adresimizi ziyaret edebilirsiniz.