Burs Mülakatlarımız Başladı

Düşlerimize güç verdiğiniz için teşekkürler!

Genç fidanlara sunduğunuz destekler sayesinde 2016-2017 eğitim döneminde 40 üniversite, 12 lise öğrencisine burs sağlayabildik. Her geçen gün destekleriniz ile büyüyen Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu ile bu sene toplamda 70 üniversite, 30 lise öğrencisine burs imkanı sağlamayı hedefliyoruz.

2017-2018 eğitim öğretim dönemi için mülakatlara girmeye hak kazanan öğrenciler belirlendi ve görüşmeler için davet edildi. Burs mülakatlarımız Hatay ve Eskişehir olmak üzere iki ilde gerçekleştirildi. 16-17 Eylül 2017 tarihinde mülakatların ilk ayağı Hatay’da gerçekleşti. 23-24 Eylül 2017 tarihinde ise Eskişehir görüşmeleri yapıldı.

Lise bursiyer adaylarının mülakatları 30 Eylül-01 Ekim 2017 tarihlerinde Hatay’da gerçekleşti.

Samimi bir sohbet havasında ilerleyen mülakatlarda hepsi birbirinden heyecanlı, başarılı ve umut dolu gençler ile ekonomik ihtiyaç, akademik başarı, gönüllülük ve sosyal başarı konularında konuşuyor, gençleri dinliyor ve büyük bir titizlikle değerlendiriyoruz.

Burs sürecinde yanımızda olan, bu zor görevde bize destek olan değerli Burs Komisyonu üyelerimize ve bağışçılarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

Tüm öğrencilere akademik hayatlarında başarılar dileriz.

Gençlerin düşleri sizin katkılarınızla gerçek oluyor. Burs fonumuza yıl boyunca katkı sunmaya devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://alikev.org/burs/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ALİKEV'e Destek Ver!