ALİKEV Düş Elçileri ve TOG birlikte okul duvarlarını renklendirdi

15-25 yaş arası gençlerden oluşan; Ali İsmail Korkmaz’ın “Toplum için Gençlik” düşünü sürdüren Düş Elçileri’nin bu kez Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi işbirliyle bir anaokulunun duvarlarını renklendirdiler.

Düş Elçileri, kendi toplumsal fayda yaratan projelerini ALİKEV’in desteği ile hayata geçirmeye devam ediyorlar. Düş Elçileri ve TOG Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi Gönüllüleri’nin 28 Mayıs Pazar Günü, Hatay Kırıkhan’da bulunan Hayrettin Parlar Anaokulu’nun duvarlarını renklendirdiler.

Genç Gönüllüler Birarada!

Sivil toplum alanında gençlerle buluşmanın önemini ifade eden Düş Elçileri’nin bu kez yalnız olmadığı; TOG Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi’nin genç gönüllülerinin de onlarla birlikteydi. Birlikte keyifle işe koyulan gençler kısa sürede okulun duvarlarını rengarenk yaptılar.

“Birlikten kuvvet doğar” diyen ALİKEV Düş Elçileri’nin ve TOG’nun Kırıkhan Gençlik Merkezi gönüllüleri ile birlikte topluma fayda sağlayan projelerini hayata geçirirken rengarenk ve eğlenceli bir Pazar gününü birlikte geçirdiler.

Düş Elçileri, 15-25 yaş arası bütün gençleri kendi düşlerini gerçekleştirmek ve etkinliklerine katılmak üzere ALİKEV’e davet ediyor. Proje başvurusunda bulunmak isteyen gençler https://alikev.org/dus-elcisi-ol/ adresinden başvuru yapabiliyor.