Harmony19 ürün serisi ALİKEV yararına satışta!

Harmony19 ürün serisi ALİKEV yararına satışta!

19 yaşında barış dolu düşlere inanan Ali İsmail Korkmaz anısına tasarlanan “Harmony19” ürün serisi Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) yararına satışa sunuldu. Gökçe Cantürk tarafından tasarlanan ve adını sadece barışma değil, barışarak birlikte uyum içinde yaşama, hep birlikte daha güvenli ve huzurlu gelecek kurabilme arzusundan alan ürün serisi www.duslerindeozgurdunya.com sitesinde destekçilerin beğenisine sunuldu.

19 Farklı Dilde Barış

Türkçe’nin yanı sıra Almanca, Arapça, Arnavutça, Bengalce, Çince, Endonezce, Ermenice, Fransızca, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Kürtçe, Lazca, Rusça, İtalyanca ve Yunanca “Barış” yazılı tişört, cep defteri ve kupa ile başlayan “Harmony19” serisi yakın zamanda günlük kullanıma uygun birçok ürün ile çeşitlenecek.

www.duslerindeozgurdunya.com sitesi üzerinden satışı yapılan 11 TL’den 39 TL’ye kadar seçenekleri olan tişört, özel tasarım ajanda, kalem gibi alternatif ürünler ile bağışçılar ürünlerden tercih ettikleri ile ALİKEV’in gençlik çalışmalarına destek oluyorlar. Projenin başladığı 25 Kasım 2014 tarihinden itibaren 10.000’den fazla ürün satışı gerçekleştirilen “Düşlerinde Özgür Dünya” projesi, kaynak yaratmanın yanı sıra 500.000’den fazla kişiye de ulaşarak büyük bir başarı sergiledi.