Emel Anne, Adım Adım Ali İsmail’in düşlerine güç verdi, sıra sizde!

Emel Anne, Adım Adım Ali İsmail’in düşlerine güç verdi, sıra sizde!

Ali İsmail Korkmaz’ın yarım kalan düşlerini hayata geçirmek üzere kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) bu yıl ilk kez, sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamak için çalışan Adım Adım Platformu’na dahil oldu.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı, maraton öncesinde ilk adımı kendisi attı ve Adım Adım Platformu’na kayıtlı 28 kuruma bağış yaptı. “Sivil toplum dayanışmayla büyür, Ali İsmail yaşasaydı İstanbul Maratonu’nda koşar ve tüm STK’ların etkinliklerini desteklerdi” diyen abisi Gürkan Korkmaz, “Hala 19 yaşında olan Ali İsmail’in düşlerine güç vermek üzere, maratondaki tüm STK’ları Ali İsmail Korkmaz adıyla destekledik” dedi.

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz ise Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) ile gençlere umut olmak üzere, bu yıl 38’incisi gerçekleşen İstanbul Maratonu’na katıldı. “Her adımda gençlerden güç alıyorum” diyen Emel Korkmaz, ALİKEV Burs Fonu’na bağış toplamak amacıyla koştuğu maratona, her gün yaptığı antrenman koşuları ile hazırlandı.

Adım Adım platformu üzerinden hedefindeki bağış miktarına çok yaklaşan Emel Anne, şimdi herkesi hedefine varmak için desteğe çağırıyor. Siz de Emel Anne gibi Ali İsmail’in düşlerine güç vermek için, ALİKEV’in Burs Fonu’na aktarılacak bağışlara şu adresten destek olabilirsiniz: https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9584