11 Ayrı şehirden 41 Genç GençBank Ara Değerlendirme Kampında Buluştu

11 Ayrı şehirden 41 Genç GençBank Ara Değerlendirme Kampında Buluştu

Geçtiğimiz günlerde Toplum Gönüllüleri tarafından yürütülen, Qualcomm Vakfı ve Mott Vakfı tarafından desteklenen ‘‘GençBank Programı’’ kapsamında yapılan ‘‘GençBank Ara Değerlendirme Kampı’na’’ Vakfımızın GençBank ekibi de (GençBank Alikev) katıldı.

5 gün boyunca (10-14 Ağustos tarihleri arasında) Doğanbey Sakız Ağacı Mevkii’ndeki kamp alanında 11 ayrı şehirden 41 genç buluştu.

Bu kampta, ekipler birbirlerinin proje ve fikirlerini dinledi yeni bilgiler edindiler.
11 Ayrı şehirden 41 Genç GençBank Ara Değerlendirme Kampında Buluştu
GençBank Alikev ekibinden giden 4 gencimiz düşüncelerini şöyle ifade etti:
 
Gizem Kapı; Bir eğitim alanının dışında bir aile ortamı kazandım. Çok güzel bilgiler ve stratejiler öğrendim. Ki yerelime gelir gelmez de bunlar ekip arkadaşlarımla paylaşıp hayata geçirmeyi düşünüyorum. Çok güzel dostlar edindim çok güzel ortamlar paylaştım onlarla. Ve ekip olarak ta motivasyonumuzun çok artığını gördüm. Ve bundan sonra da bu enerjiyle çok şeyler başaracağımızı düşünüyorum.
 
Barış Kaplan; Çok zevkli ve çok yararlı bir kamptı orada sadece eğitim konusunda bir bilgi almadık yeni tanıştığımız insanlarla nasıl eğleneceğimizi de gördük. Orada bulunan tüm herkes çok iyi insanlardı. Bana keşke hiç bitmese dedirttiler ve biz oradan çok motive olmuş bir şekilde döndük. Bu motivasyonumuzu kaybetmeden devam edeceğimize, çok yararlı işler yapacağımıza inanıyor ve bunu emin bir şekilde biliyorum.
 
Esin Köz; Bizim için sadece öğretici değil aynı zamanda da eğlendirici bir kamptı. GençBank hakkında yepyeni şeyler öğrendik, bununla beraber dostluğu, birliği ve paylaşmayı da öğrendik. Yepyeni insanlar, yepyeni bilgiler ekledik hayatımıza.
11 Ayrı şehirden 41 Genç GençBank Ara Değerlendirme Kampında Buluştu
Yaren Nurlu; Doğayla iç içe olabildiğimiz bu kısacık zamanı güzel değerlendirmeye çalıştık ve başarılı olduk. Rengarenk bir ortam vardı. Rengarenk insanlar vardı. Ülkenin her yerinden güçlü dostluklar kurduk. Ve insanı bundan daha fazla mutlu edebilecek bir şey yoktur. Bu güzel deneyimin üzerine konabilecek en güzel sloganı da bulduk “Herkes farklı herkes eşit!”
Ve biz GençBank Alikev olarak emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.