Ali – Ahmet – Abdullah Futbol Turnuvasında Final Heyecanı

Ali – Ahmet – Abdullah Futbol Turnuvasında Final Heyecanı

Düşlerinde Özgür Dünyayla yaşayan ALİ İSMAİL’in;
Hayallerini Satmayan AHMET’in,
İşçi elleriyle yarını kuran ABDULLAH’ın ismiyle yaşayan futbol turnuvasının 2.si Perşembe günü oynanacak final maçıyla sona eriyor.

Turnuvanın startını kentimizin ilerici kitle örgütü temsilcileri,sendika ve meslek örgütlerinin temsilcileri milletvekili adayları, belediye başkanları ve şehit aileleriyle birlikte oynan maçla başlatmıştı.

Turnuvada bir özel karşılaşma daha gerçekleşecek. Futbol borsada değil sahada güzel diyen, endüstriyel futbola karşı kendi ligini kuran Karşı Lig temsilcileri ile Ali İsmail Korkmaz Vakfı ve Ahmet Atakan Kütüphanesi temsilcileri ile ailelerin birlikte oynayacakları maç Perşembe günü saat 21.00’de Deniz Halı sahada olacak.

32 takımın yan yana gelerek dostluk için paslaştıkları turnuvada 6.haftayı geride bıraktı. Ali İsmail Korkmaz Vakfı ve Halkevleri Ahmet Atakan Kütüphanesi olarak düzenlenen  turnuvada final heyecanı Perşembe saat: 22.00 – Cekmece Deniz Halı sahada oynanacak Gezi United / Indipendent maçıyla  doruğuna ulaşacak. 3.lük maçı ise saat: 20.00’da  V For Ahmet / Captain Morgan arasında oynanacak

Turnuvada kazanan ilk üçe giren takımlara –  turnuva boyunca en çok gol atan futbolcuya – en az gol yiyen kaleciye ve bu turnuvaya emek veren hakemlere  ödüller  10 Temmuz Cuma günü saat 20.00’da Ali İsmail Korkmaz için düzenlenecek  anma etkinliğinde takdim edilecek.

Halkımızı Perşembe günü saat 20.00’de oynanacak üçüncülük maçı,21.00’de oynanacak Özel Karşılaşma ve saat 22.00’de oynanacak FINAL maçını izlemeye ve 10 Temmuz Cuma Günü saat: 20.00’da düzenlenecek Anma etkinliğine davet ediyoruz.