Her Kalem Bir Fidan, Her Fidan Bir Umut…

Ali İsmail’in “Düşlerindeki Özgür Dünya” için yola çıkan ALİKEV, gerçekleştirdiği kurs, kütüphane ve burs çalışmalarının desteklenmesi için özel tasarım defter ve çevre dostu kalemlerini satışa sundu.

Tohum kalemlerinden alarak ALİKEV’e destek olmanın yanısıra Ali İsmail’in düşlerini gerçekleştirme yolunda bir tohum ekip yeşeren umudumuza ortak olabilirsiniz.

Çevre dostu kalemlerin tohumlarından büyüyecek ağaçlar Ali İsmail’i de yaşatacak. Kalemlerin arkasında bulunan karaçam tohumlarıyla evinizde, balkonunuzda, bahçenizde bir ağaç yetiştirebilirsiniz.

unnamed (2)

Özel Tasarım Defter

Ali İsmail, toplum yararına birçok faaliyet yapmış ve projelerini günlüğüne not etmişti, günlüğündeki hedefleri amaç edinen ALİKEV, Ali İsmail’in, düşlediği özgür dünyayı anlattığı günlüğüne ithafen bir defter tasarladı. Gençlerin hayallerini, kendi özgür dünyalarını yazmalarını umut ederek tasarımı tamamlanan defter, yine ALİKEV yararına satışa sunulmaktadır.

unnamed (3)

Çevre dostu kalem ve özel defter satışları Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nda ve www.duslerindeozgurdunya.com sitesinde devam etmektedir.