ALİ İSMAİL KORKMAZ VAKFI’ INDA
TÜRKİYE’ NİN DÖRT BİR YANINDAN FOTOĞRAFLARLA
‘’BÜYÜKLERE MASALLAR ve İKLİMLER’’

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Bedesten Sokak’ tan başlayarak ALİKEV vakıf binasında sergilenen 2 fotoğraf projesine ev sahipliği yapıyor.

Açılışı 13 Haziran günü yapılan sergide, İstanbul’ dan Fotosinefil ve Fotoentropi gruplarından 20 fotoğrafçının eserleri yer alıyor.

Sergide eseri bulunan fotoğrafçıların ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen açılış çok sıcak ve samimi bir buluşmaya sahne oldu. Bedesten sokağın tarihi duvarlarında da devam eden sergiye sokaktan geçenlerin de ilgisi büyüktü.

Grupların Türkiye’ nin dört bir yanına yaptıkları gezilerde ürettikleri fotoğraflar izleyicilerle buluşurken sergiden elde edilecek gelir eser sahipleri tarafından Ali İsmail Korkmaz Vakfı’ na bağışlanacak.Sergi 1 ay boyunca vakıfbinasında ve Bedesten Sokak’ ta izlenebilir.

Ali İsmail’ in anısını hüzünle değil umutla yaşatmak adına, bir şarkının notasında, bir fotoğraf karesinde, bir resim fırçasında, bir futbol sahasında Ali İsmail’ i yaşatmak üzere ALİKEV Vakfı’ nın etkinlikleri ve projeleri devam edecek.

Gençlerin sergilediği eşli dans gösterileri ise izleyenlerden büyük beğeni toplayarak geceye ayrı bir renk kattı.