ALİ İSMAİL KORKMAZ VAKFI DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR!

Her türlü kursa, atölyeye ve etkinliğe ev sahipliği yapmayı planlayan vakfımız desteklerinizi bekliyor. Geniş zaman çerçevesinde Gitar, Bağlama, Yan Flüt, Satranç gibi kursların yanı sıra Toplumsal Cinsiyet, Fotoğrafçılık-Film, Tiyatro Yazarlığı, Şiir Atölyeleri gibi projeler planlamaktayız. Kurslar açacak ve eğitmenliğini yapacak destekçileri, atölyelerle ilgilenecek gönüllüleri bizimle olmaya davet ediyoruz.

Ayrıca ALİKEV adı altında kalıcı bir tiyatro topluluğu kurma hedefimizi gerçekleştirmek için tiyatro eğitmenlerine ihtiyacımız olacak.

Vakıf bünyesinde oluşturduğumuz Ali İsmail Korkmaz Halk Kütüphanesi’nde her çeşitten kitabımız mevcut. Kütüphanemizden isteyen herkes kitap alıp, okuyup geri getirebilir. Ayrıca kütüphanemizde ve dersliğimizde çok rahat dersinizi çalışıp, kitabınızı okuyabilirsiniz. Panel, Söyleşi, Film gösterimleri gibi etkinliklerin de düzenleneceği güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer olan Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na herkesi bekliyoruz.

Ali İsmail’in çok güzel hayalleri ve planları vardı. O hayalleri yarım kaldı . Vakfımız Ali İsmail’in tüm bu yarım kalan düşlerini gerçekleştirmek için kuruldu. Düşlerimize ortak olmak isteyen herkesi vakfımızda bizimle bir arada olmaya bekliyoruz.