İptal İade Koşulları 2017-05-03T13:49:45+00:00

İPTAL İADE KOŞULLARI

  1. Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na yapılan bağışlar, bağış tarihinden itibaren 10 iş günü içinde bağış sahibine bilgi mesajıyla vakıf tarafından teyit edilir.
  2. Bağışçılarımız, yaptıkları bağışların, bağış yaptıkları tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilmesini talep edebilirler. İade talebi için kullanıcılar bilgi@alikev.org mail adresi, 0326 213 02 54 numaralı telefon ve vakfın bulunduğu Ulucami Mh. Bedesten Sk. No: 8 Köprübaşı, Antakya, Hatay adresinden irtibat kurabilirler. İade işlemine dair gerektiği durumlarda yazılı bilgilendirme istenebilir.
  3. İade talebine dair onay bilgisinin verilmesinin ardından, iade işlemi başlatılır. Kredi kartı bağışlarında iade, ilgili banka tarafından kullanıcının kredi kartına bankanın prosedürlerine uygun olarak yapılır, süre konusunda vakfımızın bir tasarrufu bulunmamaktadır.
  4. Düzenli bağışlar, çekim tarihinden en az 10 iş günü önce bildirildiği takdirde iptal edilerek, çekim işlemleri durdurulur. Düzenli bağışlar fonzip.com/alikev adresinden kullanıcılar tarafından iptal edilebilir.
  5. Sistemden iptal gerçekleştiremeyen kullanıcıların, mail adresine talepte bulunması gerekmektedir. Mail adresine yapılan talepler Pazartesi-Cuma günleri arası 10.00 – 17.00 arasında değerlendirilecektir.
  6. Her türlü soru ve sorun için kullanıcılar bilgi@alikev.org mail adresinden, 0326 213 02 54 numaralı telefondan ve vakfın bulunduğu Ulucami Mh. Bedesten Sk. No: 8 Köprübaşı, Antakya, Hatay adresinden irtibat kurabilirler. Talepler Pazartesi-Cuma günleri arası 10.00 – 17.00 arasında işleme alınabilecektir.
  7. Vakfımızın iptal ve iade koşullarına dair değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda, değişiklik yapıldığı tarihten itibaren yeni koşullar geçerli olacaktır.